08 Nisan 2013
Yorum Yap
#1731711

Avea Haksız Fatura!

Hesap kesim tarih ayın 23, günü ve ben 19 unda aradığımda 23 ünde arayın iptal edelim dediler. 23 ü sabahı aradıktan sonra faturasız hatta geçiş ücreti 20 tl ve kullanılan tarife ücreti yansıyacağını söylediler. Herhangi bir uyarı yapmadan 2 saat kullandığım tarifenin tüm ücretini aldılar. Faturalıya geçerken 20 telefondan faturasıza geçerken 20 tl alarak mağdur ediyorlar.


Daha sonra gelen faturama baktığımda ekstra vergiler de yansımış. Özellikle sordum 20 tl dışında herhangi bir ücret yansır mı diye ama yok dediler. Sonra itiraz ettim ücrette düzeltme yaptılar ama fatura borcu hiç düşmedi hep aynı kaldı. Tekrar aradım tekrar incelemeye alalım dediler sonuç yok 6 DEFA 500 ü aradım giden ücretler cabası.

Yusuf 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Yusuf10 Nisan 2013

    Ben zaten 500 ü aramaktan dolayı şikayetçiyim İnceleme en geç 48 saat içinde sonuçlanır denildi. 2 hafta önce tarafıma bilgi verildi ve yaptığım itiraz kabul edildi. Ödemek için bayiye gittiğim zaman tekrar önceki ücretle karşılaştım. Tekrar aradım yine talebinizi alalım dediler. Anlamadığım konu da bu üstelik fatura son ödeme tarihi geçiyor. Bunun faizleri 500'ü arama ücreti yine bizden gidiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler