30 Nisan 2015

Avea Habersiz Taahhüt Uzatımı ve Fazla Ücretlendirme!

Annemin sahip olduğu hattın taahhüt süresi bitmesine müteakip Avea'nın kalite ve fiyat konularındaki yetersizliği sebebiyle başka bir operatöre geçilmiş, aradan zaman geçtikten sonra taahhüt süresinin müşteri tarafından Avea ile telefon görüşmesi yapılarak uzatıldığı gerekçe gösterilmiş ve cayma bedeli altında ek bedel faturası gönderilmiştir.


O dönemde Avea müşteri hizmetlerine konu aktarılmış ve ses kayıtlarının incelenmesi talep edilmesine rağmen herhangi bir işlem yapılmayarak, Avea avukatları aracılığıyla anneme ulaşıp, saygısızca Avea'nın büyük firma olduğu, kendileriyle baş edilemeyeceği söylenip talep edilen bedelin hemen ödenmesi gerektiği iletilmiş ve idari takip başlatılmıştır.

Yasin 305 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Yasin'in Teşekkür Mesajı06 Mayıs 2015

    Daha önce de belirtmiş olmamıza rağmen uzun süredir çözüme kavuşturulmamış sorun son şikayetimde hızlı ve benim açımdan olumlu bir şekilde çözüldü. Teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön