13 Mart 2013

Avea Habersiz Paket Tanımlama!

Avea'nın her yöne 500 dk kampanyasından yararlanmaktaydım.Fakat ay içerisinde dakikalarım bittiği için tekrardan tarife bedeli olan 20 tl yi yüklediğimde hattıma 500 dk tanımlanmadığını gördüğümde 444 1 500'ü aradığımda tarifeniz hakkında bilgi almak için 1'i tuşlayın yanıtı aldım ve tuşladığım anda telefon kapandı ve sms geldi ve 1GB internet tanımlanmıştır yazıyordu.


Benim telefonum internete giren bir tel değil ayrıca sadece internete ayda 20 tl verecek kadar zenginde değilim.Parayı Avea kadar kolay kazanmıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda bu internet paketini istemediğimi ve 500 dk nın hattıma yüklenmesini istediğimde rahat bir tavırla istediğiniz yere şikayet edin dendi.

Şevki 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Şevki14 Mart 2013

    Avea tarafından arandım ve inceleme yaptıklarını ve 1GB için mesajla satın aldığım söylendi ki kesinlikle yanlış bir bilgi ben hiçbir şekilde sms falan atmadım ya sistemleriniz arızalı yada haklı çıkmak için bilgiler saptırılıyor,kaldıki müşteri hizmetleri çalışanları evet sms yoluyla bu paketi almamışsınız haklısınız buradan bunu görüyoruz dediler kim doğruyu söyliyor ? Artık bunun hiçbir önemi yok koca Avea şirketi müşteri memnuniyeti için 1gb internet paketini silip hattıma hakkım olan 20 tl yi tanımlayamazmıydı.Çok net söyliyorum hiçbir şekilde çözüm üretilmedi. Hattımı farklı bir Gsm operatörüne taşıdım bununda tek sebebi kesinlikle 20 tl için değil tamamen benim göndermediğim bir sms'i sistemlerinde göndermiş gibi görmeleridir.Yarın bu tür yanlış bir bilgi başka bir konuda da olabilir ciddiyetsizlik kabul edilebilir değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2013

    Sayın Yetkili , İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön