21 Mart 2013 #1698552

Avea Güvenim Sarsıldı!

Güncel fatura tutarımı araştırdığımda faturamın 205 TL olduğunu gördüm durumu araştırdım ve olanlar beni çok şaşırttı, avea ya olan güvenim sarsıldı, konu şöyle; Sözleşme ile Nokia Lumia 820 telefon aldım bu sözleşmem sonucu 3 ay boyunca 1 GB ücretsiz internet tanımlayacaklarını söylediler ve tanımladılar.


15.02.2013 de internetim tanımlandı , aynı gün bir yanlış anlama sonucu 3 ay sonra bu paketin ücretsizden çıkıp hattıma tanımlanmaması için bir servis numarasına mesaj attım, meğersem attığım mesaj tanımlanan ücretsiz paketi iptal ediyormuş, interneti de kullanınca faturam böyle kabarık geldi. Kim ücretsiz internetini aynı gün iptal eder?

Genç 60 Okunma

Cevaplar

 • Genç01 Nisan 2013

  Evet şikayetimde son gelişmeleri aktarmak istiyorum; Faturam geldi ve 203 TL ödedim, Avea müşteri hizmetlerini tekrar aradım 56 MB lık internet kullanımım dolayısıyla farklı bir ücret yansıdığını tespit ettiler ki ben bu tespiti zaten güncel faturamı kontrol ettiğimde görmüştüm nedense Avea bunu o kadar teknoloji alt yapısı olduğu halde görememiş ve faturam çıktıktan sonra konuşalım demişti neyse sadede gelecek olursam kesilen ücretin geri ödenmesini talep ettim çünkü bana verilen hediye 1 GB 3 ay internet hizmetinin iptalini tanımlandığı gün yanlışlıkla iptal etmişim ama ben iptal mesajını 3 ay sonra tarifime yansımaması için attığımı biliyordum.Ücretsiz bir hizmeti iptal edip tarifesiz kampanyasız,paketsiz internete neden bağlanayım ve 56 Mb yani 4 fotoğraf dowloand ı bile etmeyen internet ücreti için 114 TL ek fatura ödeyeyim? Bakalım Avea müşterisini koruyan bir kurum yapısına sahip mi?

 • Genç24 Mart 2013

  Avea Müşteri hizmetlerinden bana dönüş yapıldı teşekkür ederim ilginize, lakin sorunum hakkında bu konuşmada bir çözüme ulaşılamadı, faturam çıktıktan sonra konunun detaya kavuşabileceği söylendi, faturam çıktan sonra tekrar müşteri hizmetlerini arayacağım ve konuyla ilgili tekrar görüşeceğim bakalım sorunuma nasıl bir çözüm bulunacak yada çözümsüz mü kalacak?

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön