19 Şubat 2013 #1641312

Avea GS Mobile Tarife Hakkında Bilgi Almak İstiyorum!

16 Şubat 2013 tarihinde Turkcell telefonuma "Bilinmeyen" adı altında gelen çağrıda sesli sistem tarafından "Dört dörtlük tarifesi normal fiyatı olan 45 liradan 30 kusur liraya tanımlanmıştır, faydalanmak için 1'i tuşlayınız" denildi. Sonrasında ise "Müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçilecektir denilmesine rağmen 3 gündür geri dönüş yapılmadı.


Sonucunda müşteri hizmetlerini aramam sonucunda Avea müşteri temsilcisi "böyle bir tarife yok, bize bilgi gelmedi" gibi geçiştirici bir cevap vermiştir.


Bahsi geçen tarifenin ne olduğunu ve bahsi geçen özel fiyatlandırmanın ne kadar olduğunu öğrenmek ve hatta geçiş yapmak istiyorum. Avea ve/veya GSMobile'dan açıklama ve yardım bekliyorum.

Kamil 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön