26 Nisan 2013 #1765422

Avea Fazla Kullanım!

Avea daha faturam kesilmeden benden ön ödeme istiyor. yüksek tutarlı gelecek faturamı ödeme yapmayacağımı düşünüyor ve benden ön ödeme istiyor. Ayrıca ödemediğimde de hattımın kesileceğini söylüyorlar.


Müşteri hizmetlerini aradığımda da bana sadece söyledikleri: 100 TL ödeyin. Sözde en yetkili kişiyle görüşme yaptığım kişi bile bana yardımcı olamadı. Ben gelecek faturamı ödemezsem o zaman beni uyarır ve yine ödemezsem de yasal yollara başvurabilir. Daha kesilmemiş faturamla ilgili benden şimdi ödeme istiyorlar.


Ödenmemiş faturalar genelde bir yada iki hafta sonra kapanır. Hemen bir gün içerisinde hattımı kestiler ve hattımı kullanamıyorum.

T.c. 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 29.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön