27 Kasım 2013

Avea Fazla Fatura Yolladı!

Bir ay önce Avea'dan ücretsiz Twitter hediyesi aldım. 1 ay boyunca, süresi çok kısa, 4-5 kez Twitter hizmetinden faydalandım. Fakat Twitter'a bağlanmak için interneti açtığım zaman dilimlerinde, telefonuma internet üzerinden, web chat yolu ile yönlendirilmiş olan 10-15 kadar sms ve mms geldi.

Şikayetim şu:
Avea, bu durumu "paketsiz internet kullanımı" olarak değerlendirmiş ve mb'ı 7.5 tl üzerinden faturalandırmış. Normalde faturalarım 50-60 tl gelirken, kasım-2013 faturam 155 tl şeklinde gerçekleşmiş. Yeni faturam da 4 gün içinde 115 tl'yi bulmuş.

9 yıllık Avea abonesiyim. Kabul edilebilir bir durum değil. Düzeltme yapılması gerekir. Gerçekten de hayat değişiyor Avea'yla (!)

İbrahim 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • İbrahim01 Aralık 2013

    AVEA,BENİ ARADI VE DAHA ÖNCE ANLATIĞI ŞEYLERİ SADECE TEKRAR ETTİ. AVEA'NIN,HEDİYE TWİTTER VERMESİNİN SEBEBİ ANLAŞILDI; MÜŞTERİLERİN PAKETSİZ İNTERNETİ KULLANMALARINI SAĞLAYARAK,PARAYI KIRMAK. NİYETLERİ BU OLMASAYDI BENİM MAĞDURİYETİMİ ÇÖZERLERDİ. MÜŞTERİSİNİ DÜŞÜNEN BİR KURUM OLSAYDI, SADECE 63 MB'LİK KULLANIMI (O DA TWİTTER AÇIKKENKİ KARŞIDAN GELEN MESAJLAR) 99 TL OLARAK FATURALANDIRMAZDI. BEN ÖĞRETMEN VE İDARECİYİM.AVEA'NIN BU PARA TUZAĞINI ÇEVREME ANLATACAĞIM.ZATEN İNTERNETİNİN ZAYIF,TELEFONUNUN DA ÇEKMEZ OLDUĞUNU ANLATMAYA BİLE GEREK YOK... TAAHÜTÜM BİTTİKTEN SONRA İLK İŞİM NUMARALARIMI BAŞKA OPERATÖRE TAŞIMAK OLACAK. HAKKIMI DA HELAL ETMİYORUM.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön