16 Temmuz 2014

Avea Fazla Fatura Gönderiyor!

İki ay önce kapattırma talebime rağmen özel servisleri kapatmayan müşteri hizmetleri 59 tl'lik faturamın 113 tl gelmesini sağlamıştır. Daha sonraki aramalarımda ise böyle bir talebiniz olmamıştır, denilerek işlerinin ne kadar profesyonel yapıldığını göstermişlerdir. Tekrar arayıp özel servisleri kapattırmıştım. Ancak bu ay faturam yine yüklü geldi.


Avea yaptığı bu ayıp ile gerçekten hem bir müşterisinin saygısını kaybediyor hem de kurumsal bir firmanın ne halde olduğunu gözler önüne seriyor. Kendimi bir tüketici olarak haksızlıklara ve hukuksuzluklara karşı her ortamda ifade etmek zorunda hissediyorum..

Murat 121 Okunma

Cevaplar

 • Murat01 Ağustos 2014

  Bana 2 ay önce özel servisleri kapattırmama rağmen 2 aydır hala yüksek tutarlı faturalar gönderiyor AVEA, faturanın kabarmasının sebebi ise özel servisler!!!!... Bu nasıl bir ....... operatördür???

 • Murat22 Temmuz 2014

  SORUNUN TEMELİNDE AVEA VAR VE SORUNU ÇÖZMEDİ.. BUNUN İÇİN BENDE MÜŞTERİ OLARAK VE BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE HAKLARIMI HER ORTAMDA DİLE GETİRECEĞİM, HAKKIM İADE EDİLENE DEK.

 • Murat22 Temmuz 2014

  ÇÖZDÜM DEDİĞİNİZ SORUN İÇİN BU AY Kİ FATURAMI GÖRMENİZİ RİCA EDİYORUM.. BAKIN 3 AYDIR HER TÜRLÜ ÖZEL SERVİSİ KAPATTIRMAMA RAĞMEN HALA FATURAM ÖZEL SERVİSLER YÜZÜNDEN KABARIK GELMEKTE.. AVEA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYARAK SONUÇ ALINAMIYOR 3 AYDIR ÖZEL SERVİSLERİ HATTIM ADINA KAPATMIYORLAR.. BU AYKİ FATURAM 78 TL GELDİ NORMALDE 56 TL LİK FATURAM VARDI. ÖNCEKİ AY 113 DAHA ÖNCESİ KEZA ÖYLE ... ÇÖZMÜYORLAR AKSİNE DEVAM ETTİRİYORLAR.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Murat16 Temmuz 2014

  GEÇEN AYLARDA DA ARAMAMA RAĞMEN TALEBİNİZ YOKTUR DENİLDİ. SON ÇARE SOSYAL MEDYAYI KULLANMAKTI VE DAHA SONRASI İÇİN HUKUKİ PLATFORM OLMAK ZORUNDA.. MÜŞTERİLERİ BİRER PARA MAKİNASI OLARAK GÖRMEKTENSE, TÜKETİCİ OLARAK DEĞER VERSENİZ İNANINKİ KAMPANYA, ÜCRET VEYA ÇEKİM GÜCÜ VS. İNSANLARIN UMRUNDA BİLE OLMAYACAKTIR. İNSANA SAYGI DİYORUM SADECE.. VE BANA YAPILAN BU HOŞ OLMAYAN DURUMUN, HAKSIZLIĞIN İADESİNİN YAPILMASINI ISRARLA TALEP EDİYORUM.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön