15 Mayıs 2013 #1800041

Avea Faturasız Hattan Faturalı S.E.Ç. 500 Tarifesine Geçiş ve İlk Fatura!

Faturasız hattan Faturalı S. E. Ç. 500 Tarifesine geçiş yaparak, operatörün sağladığı imkanlardan (her yöne 500 dk , her yöne 5000 sms ve SINIRSIZ İNTERNET) kampanyasından yararlanmak istedim. Ancak tarafıma gelen ilk fatura ile tabiri caiz ise şok oldum.


Burayı özellikle belirtmek istiyorum ki faturasız hattan faturalıya kampanya ile geçiş yaptım ve internet sınırsız olan bu tarifenin tarafıma gelen faturasında 44 mb internet için tarife öncesi geçiş adı altında 72, 76 tl dahil 138, 5 tl fatura geldi. Ya bunu biri lütfen açıklasın, akıl almıyor. Ayrıca şikayetim için müşteri hizmetlerini aradığımda 500 nolu numaradan aradığım için buda ücretliymiş 444 1 500 den ararsam ücretsizmiş !.

Aykut 76 Okunma

Cevaplar

 • Aykut12 Haziran 2013

  Sayın avea müşteri hizmetleri, tarafıma ulaşamadığınızı söylüyorsunuz ancak bunun yalan beyan olduğunu benden iyi biliyorsunuz. Sizler şirketinizden sözde müşteri temsilciniz aracılığı ile bizleri arıyorsunuz ancak kimle görüşüyorum diyosunuz doğrumu ?? siz daha kim ile görüştüğünüzden bir habersizniz. Ciddiyetsiz işletme denilen böyle olsa gerek :) sizlere iyi çalışmalar ciddiyetsizliğiniz açık olduğu için arayıp özür dilemenizi dahi beklemiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Aykut17 Mayıs 2013

  Sayın ilgili, Tarafımıza bilgi derken sadece bir sms olarak yapılan hatayı bilgilendirmede bulunuyorsunuz. Şahsi olarak arayıp ayrıntılı bilgi vermek ve yapılan hatadan dolayı özür dilemiyorsunuz. Buda sizlerin ne kadar ciddi bir kurum olduğunuzu göstermekte.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön