30 Ağustos 2013 #1984678

Avea Faturama Fazla Tutar Yansıttı!

Çok uzun zamandır Avea Süper Kamu Tarifesi kullanıcısıyım. Bunun yanı sıra tarifeye ek olarak - 1000+10000 SMS Paketi- 1 gb Sınırsız internet paketi mevcuttur. Bu gün son faturamın maili gelmişti ve tutarın 202. 00 TL olduğunu gördüm.


İster istemez faturayı incelemek için indirdim. Bir önceki faturam ile karşılaştırdığımda son ayın faturasında ekstra olarak - Yurtiçi Kullanımı: GPRS- Yurtiçi Kullanımı: SMS Gönderme- Yurtiçi Kullanımı: SMS Alma olarak ek ücretler sunulmuş.


Bu konu hakkında görüşmek için gün boyunca Avea müşteri hizmetlerini aramış olmama rağmen maalesef hiçbir şekilde sekreter dışında hiçbir noktaya ilerleyemedim. Bu yüzden Avea İletişim Hizmetleri A. Ş. 'den şikayetçiyim.

Volkan 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön