12 Şubat 2013

Avea Faturam Yüksek Geldi!

Avea hatlarım dan olan 553 350 6** nolu numarama Avea tarafından 720 TL yakın fatura geleceğini öğrenmiş bulunmaktayım. Avea'nın bunu sebep gösterdiği nokta ise; kullanmış olduğum hattın; mesaj tarife değişikliği sebep gösteriliyor.

11. 000 S M S paketim'in " mesaj atmama rağmen" aktif olmadığını ; ki bu süreçte bana mesaj geldi " 11. 000 S M S kampanyasına hoş geldiniz" diye buna rağmen 720 TL fatura yolluyorlar, siz bu tarifeye geçmemişsiniz. O yüzden bu fatura. . deniyor. Bugün itibari ile tüm hatlarımı kapatıyorum.

Mesut 145 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mesut14 Şubat 2013

    şikayetim hakkında üç gündür aranıyorum bana sadece hiçbir şey yapamıyoruz değerli müşterimiz siz bu faturayı ödiyecek siniz deniyor bana herhangi bir çözüm sunulmuyor şikayetim aynı şekilde devam etmekte ve taleplerim ve isteklerim karşılanmamaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön