14 Şubat 2013

Avea Faturalı Hattım Onayım Olmadan Habersiz Değiştirildi!

0505791**** numaralı telefon benim üzerime kayıtlı ve eşim kullanmaktadır. Hattım ( tüm Kamu Sınırsız ) hat olmasına rağmen ve aylık her ay ortalama 20 ile 25 TL arası gelen telefon faturaları 23 aralık - 23 ocak arası dönem 154.00 TL fatura gelmiştir.


Bunun üzerine ŞOK u atlattıktan sonra 500 tel call cent aradım. bana eşimin 3 ay önce Avea dan aradıkları ve eşimin SEÇAL Tarifesine geçtiğini söyledi. Eşim böyle bir tarifeye geçmemiştir. eşimi arayan bayana kendi tarifemde kalacağını belirtmiş ve onaylamıştır. Zaten eşim seçal tarifeyi bilmez.


Avea dan arayan bayanın yanlış ve yanıltıcı bilgilerle eşimi yanıltmıştır. Avea Mahkemeye vereceğim bütün sesli kayıtların çıkarılmasını ve açıklanmasını istiyorum.

Rahmi 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön