15 Mart 2013 #1686527

Avea Faturalı Hat Ücretinin Bildirilenden Fazla Yansıması!

553475**** numaralı Avea hattımı faturalı yaptım. Her ay 20 lira ödeyerek 5000 sms, 1 gb data, 500 dakika konuşma hizmeti dahil olacaktı. Fakat ilk ay benim bilgim dışında internet paketim iptal edildi. Tarifeme dahil olan paketi benim iptal ettiğim iddia edildi. Tekrar tanımlanmasını istediğimde ekstra 10 lira ile ücretlendirileceği bildirildi.


Avea sistemlerinde kafasına göre paket kapatıyor ve sizin manuel olarak bildirdiğinizde tekrar aktif etmek için hizmetinizi ekstra ücrete tabii tutuyor. Hattımı tüm faturalarımı ödeyecek kapattıktan 1 ay sonra 2 fatura daha göndermiş olması da cabası. Lütfen bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Recep 43 Okunma

Cevaplar

 • Recep26 Nisan 2014

  Beni kimse aramadı veya mesaj bırakmadı. Buradaki asılsız çözüm mesajlarına kimse kulak asmasın arkadaşlar. Kendi yaptıkları yanlışın faturasını size ödetiyorlar sonra da şikayetinizi yazıyorsunuz yalandan bir cevap veriyorlar.. Hiç bir destek veya iletişim göremedim. Hatta ben aradığımda da olan olmuş süreç dolmuş gibi saçma cevaplarla başından savıyorlar..

 • Recep01 Mayıs 2013

  Sizi aradığımda çözüm üretemedikleri için şikayetimi buradan da yayımladım ve hala fatura mağduriyetim ile ilgili bir çalışma yapılmadı. Herşeyin suçunu müşterinize yıkıyorsunuz.

 • Recep25 Mart 2013

  Ben bu olaylar başıma geldiği süreçte sizi çok kez aradım, sizden de bir kaç kez çağrı aldım.. 17.03.2013 tarihinde hiç aranmadım; arandıysam göremediysem de kesinlikle mesaj almadım..

 • Recep25 Mart 2013

  Ben sizi çok kez aradım, sizden de çağrı aldım.. Fakat faturanın taahhüt edilenden fazla yansıması ile ilgili bir sonuç alamadım. Sürekli birileri bana verilen hizmetlerimden birini benim kendi irademle iptal ettirdiğimi söyleyip durdular. Halbuki ben ücretsiz verilen yani paketimin dahilinde olan hiç bir hizmeti kapattırmadım. sonra alacağınız internet paketi ekstra 10 liraya mal olacak denildi. Neden bununla uğraştırıldım? Neden hizmetim iptal edilip benim iptal ettirdiğim iddialarıyla uğraştım? Sürekli sistemde öyle görünüyor, mesaj atmışsınız bahanelerini dinledim. Sistem sizin elinizde istediğiniz gibi gösteriyorsunuz. Bu bir iddia değil gerçektir. Çünkü ben öyle bir mesaj gönderip hizmetimin herhangi bir paketini kapatma talebinde kesinlikle bulunmadım. Ben böyle bir iptal yapmadım. Şikayetime geri dönüp mağduriyetimi gidereceğinizi de sanmıyorum. Her platformda bu durumu ve memnuniyetsizliğimi sonuna kadar dile getireceğim. Herhangi biri abone olup kolonu kaptırmadan önce belki bu yorumlarımı okur da kendini kurtarır. Kolay gelsin..

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

  Sayın Yetkili , İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön