27 Mart 2013 #1709654

Avea Faturalar Tarafımıza Ulaşmıyor!

Ben Darıca Farabi Devlet Hastanesi Fatura Ödeme biriminde görev yapmaktayım. İlgili GSM Operatörüne ait 3 adet hattımız bulunmaktadır. Söz konusu firma faturaları hastanemize ulaşmadığı için ödeme işlemlerini gerçekleştiremiyorum.


Bu sorunu iletmek ve suret fatura istemek için müşteri hizmetleri ile sadece dün 45-50dk görüşme yapmama rağmen (daha önceki aramalarımı söylemiyorum bile) bir sonuca ulaşamadım. Beni kamusal hat olan 758'e yönlendiriyorlar,o numara da otomatik telefonu kapatıyor yada yanlış-eksik numara cevabını alıyoruz. Firma hem faturalarını tarafımıza ulaştırmıyor, hem de suret fatura göndermiyor, üstüne üstlük geç ödemelerden dolayı bizden gecikme faizi talep ediyor.

Sibel 273 Okunma

Cevaplar

  • Sibel05 Nisan 2013

    çalışmış olduğum kuruma ait 3 adet avea hattı bulunmaktadır Ama her nedense bu hatlara ait faturalar posta ile tarafımıza ulaşmıyor, geçen ay müşteri hizmetleri e fatura onayı aldı ve bundan sonra e-fatura olarak gelecek faturalarınız dendi, 22. 03. 2013'te kesilen 3 fatura 15 gün oldu hala e-fatura olarak gelmedi, 4441500'ü arayıp hatlara ait fatura suretlerini talep ediyorum, saymanlık hattı olduğu için 4441550'ye yönlendiriyorlar, söz konusu numarayı arıyorum, sekreter 4441500'den hizmet almanız gerekiyor deyip otomatik telefonu kapatıyor, nasıl bir ayarlama yaptılarsa müşteri hizmetlerine ulaşıp derdimi bile anlatamıyorum. Otomatik cevap verilip, kapatılıyor. müşteri hiz. çözümü çok yavaş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön