19 Şubat 2013

Avea Fatura Yüksek Geldi!

Ocak ayında Amerika'ya gideceğimden şirketimiz adına 2 hatta gelen aramaların 30 kuruşdan ücretlendirileceği tarifede 10 ar liraya satın aldım.Özellikle başka bir ücret çıkıp çıkmayacağını sordum yurt dışındaki bazı operatörlerin telefon açıp kapama ücreti aldıklarını söylediler fakat Amerika'daki operatörlerin almadığını söylediler.

Ay sonu fatura geldiğinde 8 dakikalık görüşmemin yani beni aradıklarındaki görüşmemin 8x, 30 = 2, 5 tl olması gerekirken 15 tl gibi bir rakam olarak geldiğini gördüm.Bunun gibi 10 larca görüşme sonucu toplam faturam 150 tl yerine 1050 tl geldi. 2 kere incelediler ve haklı olduklarını söylüyorlar.

Eyüp 23 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp13 Aralık 2013

    paramın buyuk kısmını iade ettiler. fakat tüm kullanıcların paketi alırken bundan başka para ödeyecekmiyim sorunuu sorup cevap almaları gerekiyor. ve görüşme tarihini not etsinler. bu cevap sayesinde 1500 tl lik faturanın 1000 tl sinş geri aldım. yuvarlak, açık uçlu cevaplarla yetinmesinler.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön