20 Şubat 2013

Avea Fatura Sorunu!

12 ay taahhütlü Avea jet internet aldım. Taahhüdüm dolunca Avea müşteri hizmetlerini arayarak durumu açıkça ifade edip hattımın iptal edilmesini istedim. Konuştuğum kişi ise iptalin gerçekleştiğini söyledi.

Bu cevaba dayanarak bir girişimde bulunmadım. fakat bir ay sonra oda ne? Adıma bir fatura düzenlenmiş. Durumu öğrenmek için aradığımda ıslak imzalı iptal formu doldurmam gerektiğini söylediler. Böyle bir yönlendirme olmadığını ve konuşma kaydımın tarafıma dinlettirilmesini istediğimde ise böyle bir uygulama olmadığı belirttiler.

Şimdi aklıma şöyle bir şey geliyor. Bilgi yarım veriliyor. Durumdan haberi olmayan kişi en az 2 fatura daha ödemek zorunda kalıyor. Böylece modem ücreti tahsil ediliyor.

Kürşad 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 25.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön