16 Aralık 2013

Avea Fatura Şoku Yaşattı!

0507990**** numaralı Avea hattım bir yıllık taahhütlü idim. Taahhüt bittikten sonra otomatikmen farklı bir tarifeye geçmiş, ve 30 TL fatura gelmişti. Bende faturalı hattımdan faturasız hatta geçtim. Fakat 152.03 TL fatura gelmiş. 12 Dakikalık görüşmeden, 48 MB internet (80 TL) kullanımından 152.03 TL gelmiş. Ben bu operatörden şikayetçiyim.

Ayrıca bunlar faturalı hattan faturasız hatta geçerken de 20 TL geçiş ücreti alıyorlarmış. Hangi operatör böyle bir şey yapıyor. Siz Avea hariç. Yaptığınız şey kanuna uygun mu? BTK bu yazılanları da okuyun. İnternetten haberim yok. Belki çocuk girmiştir ama çocukta girse 48 MB'tan 80 TL'mi alınır?

Beşir 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Beşir16 Aralık 2013

    Herhangi bir çözüm yok. Milleti yolmak için devamlı olan bahane, internet ücreti. Ben sizin çarptığınız birçok insanı bildiğim için, bu insanların yerine yazıyorum. Yakında birçok kişiyi BTK'ya yönlendirip şikayet ettireceğim. Milletin alın teri ile kazandığını siz böyle kolay kolay alamayacaksınız. Böyle problemler genellikle sizin operatörde oluyor. Birde en düşük cezayı size veriyorlar, nasıl oluyorsa.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön