04 Nisan 2013 #1725539

Avea Fatura Şikayeti!

Hattımı Avea ya yeni taşıdım ancak faturamın daha ikinci ayında çok farklı bir faturayla karşılaştım. Yeni almış olduğum iPhone telefonuma internet aktive etmek için Avea müşteri hizmetlerini aradım, internet paketleri hakkında bilgi alıp satın aldığım gibi kullanmaya başlayabileceğim 1 GB' tan sonra hız düşümlü 10 TL fiyatında olan sınırsız internet paketini aldım.


Bilgilendirme mesajının ardından İnternet'e eriştim kullanmaya başladım. Bugün 26/04/2013 tarihli faturam mailime geldi ve 179,25 TL kapsamında bir fatura geldi, bu faturanın 80,49 TL sini internet oluşturuyor. Müşteri hizmetlerini aradım şikayet kaydı oluşturdum. 2 hattımda da aynı problem var gereği olmazsa mahkemeye vereceğim.

Hüseyin 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Hüseyin06 Nisan 2013

    Şikayette bulunduğum fatura ücreti hakkında bugün sonuç için aradılar hiçbir değişiklik olmadı kuruş dahi indirmediler. Saçma sapan nedenlerle kendilerini haklı çıkardılar artist artist konuşup yasal işlem başlat dediler. Herkes bilgilensin Avea kazık atan bir operatördür yalancıdır çevremdeki bikaçkişi ve benim 2 hattım dahil yarın başka hatta taşıyacağız.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön