06 Haziran 2014

Avea Fatura İtirazımızı Dikkate Almadı!

Bir fatura dönemi önce eşimin telefon hattını Avea'ya taşıdık.Bize vergi dahil 26 küsür ödeyeceğimiz söylenince gönül rahatlığıyla numaramızı taşıdık.Ancak 26'lık faturamız konuşma paketini aşmadığımız halde 58 TL geldi.


Bu durumda hemen müşteri hizmetlerini aradık.Faturamıza itiraz etmek istedik ancak müşteri hizmetlerindeki görevli" faturadaki tüm görüşmeleri bizim yaptığımızı söyleyip herhangi bir itirazda bulunamayacağımızı" söyledi.Israr etsem de tersleyerek bu önerimi reddetti.


Daha sonra numaramı taşıdığım iletişim merkezine gittim.Daha önceden Avea'dan ayrılıp tekrar döndüğüm için ceza verildiğini söylediler.Bu şikayetimi Avea dikkate almadı ben de buradan dile getirmek istiyorum.

Mustafa 169 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Haziran 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.06.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön