02 Mayıs 2015

Avea Fatura Detayındaki Anlaşılamayan Ücretleri Açıklayamıyor

Fatura detayına online işlemlerden baktığımda fatura detayında "Yurt dışı dolaşımda gönderilen" diye bir tabir var ve karşısında "20.22 TL. " yazıyor. Ücreti benden olmak üzere telefonla müşteri hizmetlerini aradığımda aradığım yetkili bunu bana açıklayamadı. Kendi önündeki detayda böyle bir şey olmadığını söyledi.
Konuşma ücretim, SMS ücretim, internet ücretim, vergiler vs. ne varsa faturada tek tek yazılmış ve fazladan yukarıda belirttiğim şikayet konusu da yazılmış.
Açıklayamadığı ücretleri faturama yazdığı için Avea'yı şiddetle kınıyorum ve şikayet konusunun derhal açıklığa kavuşturulmasını bekliyorum.
Artık Avea'dan bıktım.

Ömer 60 Okunma

Cevaplar

  • Ömer06 Mayıs 2015

    Beni bir iki kere çaldırdılar ve telefonu açamadan kapattılar. Aradık dedikleri bu. Benim kullandığım numara Avea'ya ait ve faal. Her ay faturası da çıkıyor. Aradık bulamadık diye bir şeyi kesinlikle kabul etmiyorum. Ayrıca; sonucun mail adresime gönderilmesini defalarca belirttiğim halde mail adresime hiçbir şey göndermiyorlar. Sorunlarım halen çözülmedi. Kardeşim, mail adresine gönder. Zaten arayan müşteri temsilcileri hiçbir sorunu çözmüyorlar. Aveadan müşteri temsilcisi dışında bir üst yetkili ile görüşmek istiyorum. Aveanın keyfini bekliyorum... .

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön