23 Eylül 2013 #2022751

Avea Fahiş Telefon Faturası Gönderiyor!

Telefonuma 2 aydır fahiş bir fatura yansıtılmakta. Adını duymadığım ve görmediğim mesajları gönderdiğim iddia edilmektedir. Bu paketlere benim haberim olmaksızın beni üye ettiğiniz ve üye ettiğinize dair herhangi bir bildirimde bulunmadığınız için hakkınızda tüketiciyi koruma, sözleşmeler ve tebligat kanununu uyarınca suç duyurusunda bulunmak istiyorum.


Bu nedenle iddia ettiğiniz servislere üye olduğuma dair yaptığım işlemin tarihini saatini ve
işlem yapılan cihazın ıp bilgilerinin tarafıma yazılı olarak bildirilmesini, hattımın derhal kapatılmasını istiyorum. Yukarıdaki isteğimi Avea müşteri ilişkilerine gönderdim, hiç bir şekilde dönüş olmadı.

Serkan 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Serkan26 Eylül 2013

    Beni arayıp telefon faturamın neden yüksek geldiğini anlatıp duruyorlar ancak bu yüksek faturaya sebep kendileri değil de başka bir şirket olduğunu idda ediyorlar. Halbuki benim hizmet aldığım şirket avedır ve onun alt yüklenicileri beni ilgilendirmez.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön