18 Şubat 2013 #1637882

Avea Eksik ve Yanlış Bilgilendirme!

1 yıl önce bana Avea hattı satılmıştı.Sözleşmede her ay 17 tl ücret geleceği yazılı.17 tl yerine ortalama 25tl. tahsil edilmiştir.Avea istediği zaman bize çeşitli yollarla ulaşabilmektedir.


Kampanyanın bittiğine dair tarafıma sms gönderildiği söylendi ama gelmemiştir.Kampanyanın bitmesi ile aramalarım normal olarak ücretlendirilmiş ve hatlarıma yüklü miktarda faturalar gelmesi sağlanmıştır.


Ocak ayı faturalarım 0507593**** nolu hatta 249tl, 0507593**** nolu hatta 118tl’dir.Şubat ayı faturaları da güncel bilgisinde ortalama 100’er tl’dir.Eksik bilgilendirilmeden dolayı yanıltıldığımı düşünüyorum. Hatlarımın ikisi içinde fazladan alınan tüm tutarların tarafıma iadesini talep ediyorum.

Onur 26 Okunma

Cevaplar

 • Onur23 Şubat 2013

  İstesikleri zaman ulaşabiliyorlar ama her ne hikmetse kampayanın bittiğini sms olarak gönderdiklerini söylüyorlar. Öyle bir sms gelmedi ve gelmeyecekte. Cevapta şu milyonlarca abonemiz var hepsini arayamayız. Bir ürün satacakları zaman arıyorlar ama. bu şikayetten sonra da ulaşabildiler. Avea'nın bana imzalattığı sözleşme yanlış en başta. Sadece bana imzalatıp elime tutuşturmuşlar. Ne bayinin kaşesi var ne imzası ne de ismi. Avea'nın çalışma biçim bu kadar işte. Bu nedenle diğer operatörlerin gerisindeler. Rekabette her zaman geride olacaklar.

 • Onur23 Şubat 2013

  Avea'nın bana imzalattığı sözleşme falso en başta. Sadece bana imzalatıp elime tutuşturmuşlar. Ne bayinin kaşesi var ne imzası ne de ismi. Avea'nın çalışma biçim bu kadar işte. Bu nedenle diğer operatörlerin gerisindeler. Rekabette her zaman geride olacaklar.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön