31 Ocak 2014 #2268044

Avea Data Faturası 60 TL Üzerinde Geldi

Avea'nın 501 232 ** ** numaralı kademeli Cell data hattını kullanıyorum. Bana 1 aylık 1 Gb ( mesaj geldi) hediye data verdikleri halde, aynı ay içerisinde 3 Gb hediye (mesaj geldi) data verdik mesajı gönderdikleri halde benim faturam 64 TL gibi bir rakam geldi.


Benim 1 Gb ücretim normalde 9 TL 1 Gb'i aşarsam 29 TL. 4 Gb hediye verildiği bir ayda ben kademeli 4 Gb'ı da bitirip nasıl 60 TL'nin üzerinde faturaya sebep olabilirim. Müşteri temsilcisi data kullanımımı inceledi. Gelmemesi lazım dedi ve kayıt oluşturdu ama Avea inceleme yaptık problem yok diyerek mesaj attı sadece. Oysa ben net şekilde problem var mesaj atmasınlar arasınlar demiştim. Bu yüzden operatör değiştirdim. Problemim çözülmeli.

Özgür 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 01.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Özgür31 Ocak 2014

    7 gün 24 saat arıyoruz ama çözüm olmuyor . Bir de problem kaydına cevap için yeni metod geliştirmişsiniz 500 ü arayınız kayıdınız incelenmiştir diye mesaj atıyorsunuz. Aradığımızda çıkan kişi kaydı inceleyen kişi ne yazdıysa okuyor. Bildiği bir şey olmuyor.Aracı yani. Bu metod kaçış yolu çözümsüzlük yolu olmuş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön