12 Kasım 2014

Avea Daha Önceden Ödediğim Modem Ücretini 2 Yıl Sonra Tekrar Yansıttı!

2 yıldır kullanmış olduğum 5517197*** numaralı internet hattımın faturasındaki 2 kat artış üzerine Avea müşteri hizmetlerini aradım. Faturama modem ücreti adı altında ücret yansıtıldığını öğrendim. Oysaki 2 yıldır aynı modemi ve hattı kullanıyordum ve modem ücreti 2 yıl önce faturama yansıtılarak tarafımdan ödemesi yapılmıştı.

Kısaca yeni bir modem verilmiş gibi faturalandırma yapıldığını öğrendim. 11.11.2014 tarihi saat 12:40'da A** isimli müşteri temsilcisinden. Bir yıllık taahhütüm olduğunu ve modem ücretini ödemem gerektiğini söylediler. Mail attım cevap yok. Arıyorum düzeltilme yapılmıyor.

Bayram 384 Okunma

Cevaplar

  • Bayram15 Kasım 2014

    Kütahya ili SERA KÜTAHYA AVM İçerisinde bulunan AVEA Bayii ne gittim Bayi çalışanına fatura ile ilgili şikayetimi belirttiğimde Avea ne faturalandırıyosa onu ödeyeceksin diyerek benimle ilgilenmedi.Rica Minnet hat iptal formu doldurdular 79 tl cayma bedeli çıkardılar.Bunu ödemek istemediğimi söylediğimde o zaman hattınızı kapatmayız Fatura ödemeye devam edersiniz dediler.Hattın kapaltılması için zoraki kabullendim, ama konuyla tüketici hakem heyetine müracat edeceğimi belirttim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön