22 Şubat 2013 #1648600

Avea Cihazlarımız Hala Gelmedi!

Yaklaşık 1,5 ay önce kurumsal tarifeye geçip cihaz satın alması yaptık. Stratech bayi çalışanı Ümraniye Avea bayisinde çalışan M. Bey bize herşeyi kendisinin halledeceğinin en geç 10 gün içinde de cihazların bize ulaşacağını söyleyip imzalarımızı aldı.


Daha sonra hiçbir konuda bize yardımcı olmayıp, bütün işlemleri bizim yapmamız gerektiği bilgisini daha sonra verdi. İşlem sırasını sürecin işleyişi hakkında hiçbir bilgilendirme yapmadığı için biz de şu anda cihazlarımızı hala alabilmiş durumda değiliz.


Arayıp sorduğumuzda ise kendisinin bir işlem yapmayacağını bizim arayıp halletmemiz gerektiğini söylemektedir. Ve bize hala ulaşmayan cihazlarımız hakkında hiçbir bilgilendirme yapmıyor.

Gülşah 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 27.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın Yetkili , İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön