15 Mart 2013 #1687204

Avea Cihazımı Vermiyor!

3 ay önce Ankara Avea Poyraz bayisine gidip hattımı Avea faturalıya taşıdım. Taşıma sebebim eğer ki otomatik ödemeye verirseniz faturalarınızı 3 ay sonra cihaz alabilirsiniz denmesiydi. Bu 3. ayım faturanız kesildikten sonra direk alabilirsiniz cihazınızı denildi. Ancak ben fatura kesim tarihinde gittiğimde faturanızı ödemeniz gerekiyor denildi.


Otomatik ödemede olduğu için ancak son gün ödeniyor. Benimde cihaz için acelem var. Hepsini geçtim daha sonrasında mevcut tarifem üzerinden cihaz veremeyeceklerini söylediler o zaman ben neden faturalıya geçtim. En başında kayıtlar incelensin cihaz alabileceğim belirtildi. Gerekirse bu faturamı elden ödeyip cihazımı istiyorum.

Mertcan 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mertcan19 Mart 2013

    Samsung Galaxy Note II cihazını alabilmek için avea faturalı hatta geçip bankaya otomatik ödeme talimatı verdim. Bugün son faturamı da ödemiş olup avea müşteri temsilcisini aradım. Cihazımı tarifeme ek alıp alamayacağımı yani kredi kartı kullanmadan aylık bir biçimde alıp alamayacağımı sorduğumda alabilirsiniz denildi. Avea iletişim merkezine gittiğimde sadece kredi kartı ile cihaz alabileceğim belirtildi ve müşteri hizmetlerini aradım tarifemi değiştirirsem alabileceğimi belirttiler. Tarifemi değiştirdim ve yine kredi kartlı olarak ekrana yansıdı. Maddi ve manevi tazminat haklarımı saklı tutuyorum. Resmen dalga geçiliyor. Çocuğu bakkala yollar gibi gönderiyorlar ve ben orda rezil oluyorum !

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Yetkili , İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön