09 Mart 2013

Avea Çifte Standart Uygulaması!

Aynı iş yerinde çalıştığım arkadaşların ve benim kamu 300 ve kamu 657 tarifelerinin üzerinden her yıl 12 ay taahhütte bulunduğumuzdan dolayı %25 indirim uygulanıyordu. 2013 ocak ayında taahhüt dolduğundan dolayı faturalarımız normal tarifesine geçti avea müşteri temsilcisini aradığımda tarife değişikliği yaparsanız %25 indirim uygulanır dedi.


Bende aynı iş yerinde çalıştığımız arkadaşlara tarife değişikliği olmadan %25 indirim uygulandı dilerseniz numaralarını verebilirim dedi biz buradan bakamıyoruz gibi bahaneler söyleyerek talebimizi yerine getiremeyeceğini söyleyerek ancak tarife değişikliği olursa indirim yaparız diyorlar bu çifte standart uygulamadan şikayetçiyim.

Talat 48 Okunma

Cevaplar

  • Talat19 Mart 2013

    müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmış diyorsunuz ama müşteri temsilcisi beni aradığından hiçte memnun olmuş gibi bir hali yoktu emri vaki gibi davranıyordu, işine gelirse gibi davranışlarda bulununyordu yinede idea ediyorum çifte standart uygulaması devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön