18 Nisan 2013 #1749577

Avea Ceza Faturası!

Uzun yıllardan beri AVEA müşterisiyiz. Sözleşmemizin bitmesi münasebeti ile diğer operatörlerden de teklif aldık. 02. 10. 2012 tarihinde temsilcimiz olan SN. . bey' e mail atarak numara taşımamız hakkında bir cezai işlem uygulanıp uygulanmayacağını sordum. Kendisi şahsımı telefonla arayarak böyle bir ceza bulunmadığını ve bizi kaybetmek istemediğini sözleşme yenilemek istediğini iletti.


Alınan teklifler sonucunda şirket çıkarlarımıza en uygun olan operatör seçilerek numara taşıma işlemlerini başlattık. Ardından gelen ilk AVEA(ekte) faturasında çok ciddi bir ceza kesildiğini gördüm. Bu cezai işlemle ilgili itiraz ettiğimizde ikinci bir sözleşmenin varlığından bahsedildi. Hangi sözleşme?

İrfan 86 Okunma

Cevaplar

  • İrfan04 Temmuz 2013

    HALA BEKLİYORUZ... tarihe bakarsak AVEA dan bir sonuç çıkmaz..

  • İrfan18 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Tarafımızda bulunmayan sözleşmeyi defalarca yazılı ve sözlü 500 Müşteri Hizmetlerinden ve Temsilcimizden istememe rağmen göndermediler. Defalarca müşteri hizmetlerine kayıtlar bıraktık. Ne olumlu nede olumsuz dönüş yaptılar.Tarafımızdan yazılı itiraz tarihi 21.01.2013 dür. Bu yapılan yazılı başvuruya da kayıtsız kaldınız ödediğimiz cezanın ne iadesini sağladınız nede belli bir neden bildirdiniz. Yazılı olarak ve inandırıcı bir ispat beklemekteyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön