02 Nisan 2013 #1720076

Avea Cepte Bayram Değil Hüzün Var!

AVEA Cepte Bayram var kampanyasına geçtim. Referans için söylenilen 0800 numaradan ve 4044 ten işlemi yapamadım defalarca denememe rağmen. Şahsım adına ve arkadaşlarımın adına değişik numaralardan denedim. Olmadı. Kısmet. Bayi, Müşteri hizmetleri, Ttnet, Türk Telekom arasında dolanıp duruyorum. Hep birbirlerine gönderdiler.


Çağrı kayıtları açtılar. Birde açtıkları çağrı kayıtlarına geri dönüş zahmetinde bile bulunmadan kapattılar. Aynı buna da yapacakları gibi. Duy AVEA sesimi. Bizim evde sayende bayram değil hüzün var. Bu şikayetime de birşey yapılmayacak ve V***** geçip senden kurtulacağım. Son şansın ya çöz sorunu yada sen bilirsin ben sana muhtaç değilim. Sen ben var olduğum için varsın.

Salih 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Salih17 Nisan 2013

    Avea beni aradı ve sonuç olarak hala cepte bayrama geçiş işlemimi yapamadılar.Kuzenim de geçemedi. Süreç sonunda vodafone geçiş yaparak aveadan kurtuldum. Yazıklar olsun kendilerinin başlattığı bir sistemi çalıştıramayan bir şirket. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön