22 Nisan 2013 #1755861

Avea Çekim Yok Denecek Kadar Zayıf!

Elazığ'da AVEA çekimi yok denecek kadar zayıf... Merkez mahallesi konumunda olan İzzetpaşa M. de ikamet ediyorum telefonlarımız çekmediğinden sadece saat olarak kullanıyoruz. Uygun fatura ve çekim gücü ile ilgili reklam ve vaatlere inanıp kendime ait iki GSM hattımı (5334512*** ve 5303213***) kampanyalardan faydalanmak için taahhütname imzalayarak AVEA'ya taşıdım.


Şebeke çekimi zayıflığından dolayı bana ulaşmak isteyenler ya ulaşamıyorlar yada 30 sn içinde hat kesiliyor. Taahütname imzaladığım için eski GSM şirketine de dönemiyorum. Taahhütnamemin lehimde olarak iptalini istiyorum. Elimde olmayan bu problemin en kısa sürede giderilmesini arz ederim.

Kıvanç 60 Okunma

Cevaplar

  • Kıvanç25 Nisan 2013

    Sorun apaçık ortada avea da kabul ediyor durumu neden halen çözüm için seçenek sunamıyorlar? İsteğim gayet net elimde olmayan bu problemden dolayı taahütnamemin herhangi bir ücret ödeme zorunluluğunda bırakılmadan iptalini istiyorum!

  • Kıvanç22 Nisan 2013

    Bu cevabın mükerrer olmamasını umut ediyor ve incelemenin sonucunu merakla bekliyorum. İyi çalışmalar...

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön