18 Eylül 2013 #2017539

Avea Bozuk Hat Göndermiş!

Ben demin ki mesajı buraya yazdıktan sonra mailime baktım. Avea'nın mesajını gördüm. Bugün (17 Eylül 2013) saat 11:53'te mail atmış.


Mail de de normal faturam olan 25 TL yerine 68, 5 lira gösterilmiş. Yani Avea hem bana bozuk sim kartı satıyor hem de bu eksikliği düzeltmeyi sürekli erteleyip konuşma ücretlerini benim üzerimden faturalandırıyor ve sizin talebiniz olduğu için fatura size yansır diyor.


İyi de kardeşim tabii benim talebim olacak bozuk hat göndermişsiniz. Sizin eksikliğiniz bu. Sizin hatanızdan kaynaklı ben mağdur oluyorum. Bir de faturayı bana kesmek neyin nesidir?

Haşim 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Haşim24 Eylül 2013

    lütfen somut şeyler yazın. ben sizden bir çözüm bekliyorum. beni radınız ve yeni bir hat gönderiyoruz adresinize dediniz. Ama bugün itibariyle ne hat var piyasada ne de bana yansıttığınız faturayla ilgili herhangi bir çözüm.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön