24 Ağustos 2013

Avea Bodrumda 3G Çekmiyor!

Avea Jet aldım, ancak büyük bir sorunla karşılaştım, evime geldiğimde Avea çekmiyordu ve çekmediği için internete bağlanamıyordum. Telefon ile müşteri hizmetlerini aradım sorunumu hallettim inceleyip haber vereceklerini belirttiler. Bölgede Avea vericiniz de sorun olduğundan çekmediğini onayladılar. 2 ay sonra sorunun çözüleceği bildirildi.


Ben ise bu durumda iptal edebilir miyim diye sordum, sonuçta yararlanamayacağım ürüne ücret ödemek istemediğimi belirttim. Avea Jet'i iade ettiğimde 109 TL ceza ödemem gerekiyormuş. Çekmeyen 3G için neden para ödemem gerekiyor. Bu olay Bodrum'un merkezinde yaşanmıştır.

Erdem 69 Okunma

Cevaplar

 • Erdem27 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Yukarıda belirtmiş olduğunuz yazınızda , Gerekli incelemelerin sonucunu öğrenebilir miyim?

 • Erdem27 Ağustos 2013

  Değerlendirme sonucunda herhangi bir gelişme bulunmamaktadır.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Erdem26 Ağustos 2013

  Çok Önemli ; Tatil cenneti Bodrum'da 3G çekmediğini kabul ediyorlar, Ama İptal edemezsiniz diyorlar , Burada bir mantıksızlık var mıdır? Yok mudur ?

 • Erdem24 Ağustos 2013

  Her yerde yazılı ve sözlü tüm internet sikayet sitelerinde her yerde tarafınızı şikayet edeceğim Ayrıca Hukuk mücadelemi başlatacağım . Maddi Manevi tazminat davası açacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön