19 Mart 2013 #1693601

Avea BİS Paketi İptali!

2012 yılının ağustos ayında bis paketimin iptaline ilişkin sesli beyanda bulundum fakat Avea dan söylenene göre bana ulaşılamadığı için bu zamana kadar yüksek tutarlarda fatura ödedim. Ödediğim faturalar benim almadığım bir hizmetin bedelidir.


Zaten 1 kere beyan edilen bir konuyu daha kaç defa söylemek gerekir?ulaşmak için harcanan çaba ve zamanda cabası oluyor dolayısıyla. Müşteri temsilcileriniz sizin aynanız ama anladığım kadarıyla buda sizin için önemsiz.


Ailemde herkes Avea kullanıyor zaten çekim gücü sınırlı internetiniz var. Bu konuyu sosyal medyadan bilgi teknolojileri kurumuna kadar kesinlikle ileteceğim. Birde aralık ayında tekrara görüşmeme rağmen temsilciniz bunu belirtmiyor.

İlgın 452 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön