06 Şubat 2014
Yorum Yap
#2273432

Avea Birimleri İlgisiz Davranıyor

1 sene önce imei kaydını yaptırmış olduğum telefonum 10 ay sonra kayıt dışı olduğu gerekçesiyle kapatıldı. Avea bayii ve Avea’nın ilgili birimlerinin yetersizliği ve ilgisizliği nedeniyle sorunum aylardır çözülemedi.


1- Teslim ettiğim evrak kaybedildi!
2- Avea bayii tamamladığım evrak ile işlemlerimi gerçekleştirmedi, bana da hiçbir şekilde bilgi vermedi (Noa Bilişim ve iletişim hizmetleri/ Carrefoursa AVM Bayrampaşa)!
3- Tamamen Avea yüzünden oluşan mağduriyetimin giderilmesi için ne Avea bayii ne de müşteri hizmetlerinden yarar sağlayamadım!
4- Üstüne üstlük müşteri memnuniyetinden çok uzak bir tavır içinde işlemim gerçekleştirilmeyip evraklar tarafıma iade edildi!

Şafak Şafak 56 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler