11 Eylül 2013 #2006436

Avea Bir Yıl Boyunca İptal Ettiğim Modemin Parasını Tahsil Etmiş!

Kullandığım Avea Jet Modemi yaklaşık bir yıl kadar önce iptal etmek istedim. Kurumsal müşteri olduğumuz için iptalin bağlı olduğumuz Avea Platin çözüm ortağı Stratech firması tarafından yapılacağı söylendi. Firmadan bir yetkili gelip ofisimizden Avea'yı arayıp bir kaç görüşme yaptıktan sonra modem hattımızın iptal edildiğini söyledi.


Faturalarımız şirket hesabından otomatik ödeme ile ödendiğinden ve faturaların e-fatura sistemiyle e-mail olarak geldiğinden bu iptalin farkına varamadık. Önceki gün tesadüfen faturayı incelediğimizde iptalin olmadığını, modem hattımıza halen ödeme yaptığımızı fark ettik. Tüm aramalarımıza rağmen Stratech firması konuyla ilgilenmedi.

Hakkı 120 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı26 Eylül 2013

    Avea soruna çözüm üretememiş sadece telefonla beni arayıp şikayetiniz inceleniyor diye bilgi vermiştir. Başka da yaptıkları hiç bir şey yoktur.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön