04 Şubat 2014 #2274013

Avea Bir Saatte 100 TL Fatura Çıkardı

Avea'nın paketsiz kullanımda 1 saate 100 tl fatura tahakkuk ettirdiğini, tüm müşteri temsilcilerinin aynı ağızdan faturada bir sorun olmadığını, bayii tarafından ayrıca "araştırsaydın kardeşim" denilip kibarca bütün kapıların yüzünüze kapatıldığı, şikayet sürecinde Avea'nın hiç bir şekilde müşterinin yanında olmadığını, şikayet etmek istiyorum.

Emrullah 45 Okunma

Cevaplar

 • Emrullah25 Şubat 2014

  Avea da müşteri memnuniyeti anlayışı çok farklı, önemli olan avea memnuniyeti. Her şikayetimde arayıp yapacak birşey olmadığını söylediler. Kendileri buna bilgi aktarımı diyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Emrullah12 Şubat 2014

  bu arada aradılar indirim falan yok siz yanlış anlamışsınız diyor başka bir patron temsicisi.

 • Emrullah07 Şubat 2014

  Daha sorunum çözülmedi sadece mağduriyetim hakkında daha sonraki faturalarımda indirim yapabileceklerini söylediler henüz arayan soran yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön