24 Nisan 2013 #1759731

Avea Bir Müşteri Temsilcisinin Dediği Diğerini Tutmuyor!

Tek taraflı hat devir işlemi için daha öncesinde yapmış olduğum başvurumun aylarca bekletildikten sonra, tarife değiştirerek bu işlemi yapabileceğim bilgisi tarafıma başvuru öncesi iletilmediği için gerçekleşmediiğini öğrenebildim.


Bu işlem için yeniden aradığım müşteri temsilcisi ısrarlı sorularıma karşı böyle bir tarife değişikliği işlemine gerek olmadığını bayiye giderek devir yapabileceğimi iletti. Buna istinaden bayiye başvurduğumda tarife değiştirmeden bu işlemin olmayacağını ve yeniden aradağım farklı müşteri temsilciside devir işlemi için tarife değişikliğinin şart olduğunu. Küçük bir işlem için farklı birçok bilgi ve tutarsız görüşmeler. Artık kime inanancağımı şaşırdım.

Erkan 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön