22 Mart 2013

Avea Bir Günlük Kullanıma 40 TL Fatura Geldi!

Fatura kesim tarihim 22. 03. 2012 bu tarihten bir gün sonra başka bir operatöre geçeceğim. Avea bu tarihten sonra bir günlük kullanım ücreti olarak 40 tl. talep etmektedir. Bir günlük kullanım ücreti 40 tl talep etmek etik midir? Benden kullanmadığım 29 günün ücreti de talep edilmektedir.


Nu yapılan işlem doğru mu?Avea müşteri hizmetleriyle yaptığım telefon görüşmesinde bana kanuni yollara gitmem söylendi. 40 tl. vaktimin olmayıp ve 40 tl. için mahkemeye gitmeyeceğimi bildikleri için mahkemeye git deniliyor. Ama ben mahkemeye gitmeyeceğim. daha güzelini yapacağım Avea benden 40 tl. kesecek. Ama ben çevreme Avea hakkında kötü propaganda yaparak 40 tl. den fazla zarara uğratacağım.

Urhan 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön