13 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1793183

Avea Bilgilendirme Yapılmaması!

Geçen sene Avea dan taahhütlü cihaz kampanyası kapsamında Nokia 500 telefon aldım. Ben daha önce avea kullanıp Avea dan ayrılıp tekrar avea kullanan çok eski müşterileriyim. Kampanya kapsamında aldığım tarifenin tarafıma yetmediğini görünce tarifeyi internet sistemi avea onlıne vasıtasıyla yükselttim ve herhangi bir uyarı da almadım.


Fakat bugün (11 mayıs 2013) tarafıma 617, 75 Tl. fatura tahakkuk ettirilmiş kendilerine ulaştığımda yapacak birşeyleri olmadıklarını söylediler bende mecburen faturayı takside böldürdüm. Ben saf mıyım ki yaklaşık 1 yıl faturayı ödeyeyim, kampanya bitimine az kala taahhüdü bozayım ve bana geriye yönelik tüm kampanyaları ödetsinler, Avea ya yakıştıramadım.

Ersin Ersin 34 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ersin20 Mayıs 2013

  Yarın cihaz taksidi ödemesi için 4 taksidin 1 ncisinin son günü, Tarafımı Ne zaman aramayı düşünüyorsunuz?

 • Ersin16 Mayıs 2013

  Şikayetim ile ilgili sadece incelemeler başlatılmıştır diye bir cevap var ve neredeyse 1 haftadır incelemeler bitmedi,Avea müşteri ilişkileri ile görüştüğüm 11 Mayıs tarihinden itibaren süregelen süreçte çok mu zor bu incelemeler..

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler