29 Ocak 2014 #2264655

Avea Beni Haklı Bulmasına Rağmen Haksız Fatura Çıkardı!

26 Ocak 2014 tarihinde yaptığım şikayet sonucunda Avea bana geri dönüş yaptı. Beni arayan bayan şikayetimi dinledikten sonra bana önceki tarihte yaptığım konuşmaları dinleyeceğini ona göre durum değerlendirmesi yapacağını söyledi.


Sonuç itibariye ben 4441500'ü aramama rağmen bağlanamadım. Şikayetimi dinleyen bayan da bunu onaylamasına rağmen bana dediği şu cümle beni şok etti "size yanlış bilgi verilmedi" Ben henüz kesilmemiş ama 26 şubatta kesilecek olan faturanın iptalini talep ediyorum. Bu düpedüz haksız kazançtır.

Umut 132 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön