25 Mayıs 2015

Avea Beklenmeyen Fatura!

Avea 1000 dk, 1000 SMS, 2 GB internet paketimi faturalı olarak kullanıyorum. Dakikalarımın bitimi ile ilgili sadece tek bir mesaj geldi son 6 saatlik kullanımınız dışında 200 dk kaldığını bildiren bir mesaj geldi ve ertesi gün dakikalarımın bittiği ile ilgili mesaj geldi bende daha sonra hiçbir şekilde arama yapmadım.


Güncel fatura olarak internet online işlemler üstünden takip ettim. Faturam 71 TL gözüküyordu Avea bayisine giderek sordum ve bana indirimli kullanıyorsunuz o fatura kesim tarihinde ücret 26.5 TL'ye düşer dedi. Fakat gelen fatura bilgisi 73.5 TL dakikalarımdan sadece 79 dk geçmişim ve gereksiz bilgilendirme bile yok nasıl bir operatörsünüz.

Muhammed 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 25.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Muhammed26 Mayıs 2015

    Müşteri hizmetlerinden aradılar. Dalga geçer gibi ödeyeceksiniz diyorlar. Yapılan işleme bakar mısınız ben öğrenciyim ve bana sadece son 6 saatlik kullanımınız dışında 200 dk var diye mesaj geliyor. Bilgilendirme olarak biz bunu yapıyoruz. Diyorum biz öğrenciler olarak Avea yı tercih ediyoruz bari dakika bittiği anda mağdur etmemek için bitmiştir mesajı atın o nada konuşmayı hattı kesin. Bizde böyle diyorlar resmen böyle bir sistemimiz yok dedi ve bir gün önce 79 dakika diyen müşteri hizmetleri dün 83 dk aşmışsınız diyorlar. Yetkililere bildireceğim bu şikayetinizi diyorlar sadece şikayet formu bile oluşturmadı. İnşallah kayıt altına alınmıştır da yapılan bu haksız fatura tutarları sizlere haram olur. Öğrenciyi mağdur etmekten başka bir işiniz yok ve taahutlu faturamı da iptal edersem belirli bir ücret ödemem gerekecek işte bu kadar büyük bir rezillik ayıp yazıklar olsun böyle operatöre. Yardımcı olmak yerine ödemek zorundasınız diyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön