19 Şubat 2013 #1641046

Avea Baz İstasyonu Yetersiz!

Bu Avea beni cennetlik edecek. Karabük de çektirdiği çile bu dünyaya da yeter ahirete de. 8 aydır bize masal anlatıyor baz istasyonu yapacağız diye ancak nafile. Dere evler diye bir yer var adamlar 5-6 blok site yaptı Avea bir baz istasyonu yapamadı. Hala araştırma sürüyormuş, Bu araştırma bitmeden galiba tayinimiz çıkacak. Ayrıca bana cevap vermek için aramayın lütfen. Ayrıca sus payı verdiğiniz 100 dakikaya da teşekkür ederim. Ama şikayete devam.

Tahir 819 Okunma

Cevaplar

 • Tahir15 Mart 2013

  kaç kere bildirmemiz gerekiyor. herhalde belirli bir sayıya ulaşmamız gerkiyor, bakmanız için. sizin operatörünüz beş para etmez.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Tahir21 Şubat 2013

  Evet başlık doğru imdat demekten başka çare yok.8 ay oldu ne araştırmaları bitti ne geliştirme her şikayetten sonra arayıp adresimi soruyorlarya sanki benimle dalga geçiyor kafa buluyorlar.Avea nın sayesinde küfürbaz oldum ya.Bulunduğum bölge nin yapısı nedeni ile çekmiyormuş. Ben dağ başında oturmuyorum şehrin en merkezi yerinde 5.katta oturuyorum. Hani siz a kapsama vardı denizin ortasında çekerdi, hani birsürü direk kakmıştınız Ata demirer reklamlarda öyle diyordu.Birtane karabüke yapamadınızmı.Reklamların hepsi yalan. Bana lütfen dönüş yapmayın istemediğim şeyler söylüyorum.Avea çin malı ürünler gibi çekmiyor bize çile çektiriyor.Peki burada türksel nasıl çekiyor onlara bir sorun.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön