30 Nisan 2015 #3211858

Avea Baz İstasyonu Arızası ve Çekmemesi!

Hürriyet Mahallesi 34031. Sokak No:2 adresinde oturmaktayım.Müşterisi olduğum Avea hattını kullanmaktayım. Kullandığım bölgedeki baz istasyonu hem arızalı hem de vericisi çok zayıf olduğun hem çekimde hem de konuşurken olsun ya da asansörde olsun hat sürekli çekmeme problemi yaşıyorum.


Bu durumu Avea' ya 3-4 defa yazdım ve müşteri hizmetlerini arayıp bildirdim. Bu rağmen ne arayıp bilgi verdiler ne konuyla ilgilendiler. Ayrıca müşteri hizmetleri konuyla ilgilenmeyip sürekli bizi geçiştirmek için orayla ilgilenemeyiz diyor. Paramızı tekrar geri ödeyin dediğimizde anlamamızda böyle bir ibare yok diyorlar. İstediğiniz yere şikayet edin diyorlar.

Abdulkadir 296 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Abdulkadir03 Mayıs 2015

    Hürriyet Mahallesi 34031. Sokak No:2 adresinde oturmaktayım. Sayın yetkililer 2 Mayıs'ta müşteri hizmetleri arayıp baz istasyonunda düzeltme yapıldığını söyledi ama herhangi bir düzeltme bulunmamaktadır. Hala çekip problemi ve sık sık hat düşmesi olmaktadır. Bilgilerinize. Abdulkadir aksoy. 05058061816.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön