10 Eylül 2013 #2004031

Avea Bayisi Yanlış Bilgilendirerek Paket Sattı!

Yaklaşık 2 ay önce Avea'dan 5 gb 12 ay taahhütlü internet paketi aldım. Normalde paket fiyatı olarak 19 TL olarak belirtilen KDV, ÖİV dahil 25 TL'ye razı olduğum internet paketi için devletin aldığı başka vergiler ve faturayı geç ödediğim için alınan ilave ücret ile 43 TL faturayla karşılaştım.


Zaten çekim gücünün oldukça kötü olduğu bir internet paketi için tüketicilerin bayilerde yanlış bilgilendirilmesi beni fazlasıyla rahatsız etmektedir. Söz konusu benzer şirketlerin reklamlarının tüketiciyi tam olarak bilgilendirmesi ve vergi, ilave ücret gibi her türlü bedelin en başından belirtilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bora 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Bora13 Eylül 2013

    Sözleşmenin söz konusu tüm vergi ve bedelleri içerdiğini sözlü olarak tüketicinin bilgilendirilmesinin önemli olmadığını yazılı sözleşme hükümlerinin dikkate alındığı belirttiler. Herkese tavsiyem satıcıların sözlerini yeterli görmeden tüm sözleşme koşullarını madde madde değerlendirerek hizmet almalarıdır. Düzeltilen hiçbir şey olmadı hiçbir şekilde memnun kalmadım. Bir daha Aveadan hizmet almayı düşünmüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön