09 Ocak 2014

Avea Bayisi Eksik Bilgilendirme Yaptı!

Bir hafta önce başka bir operatörden Avea'ya geçmek için Ümit İletişim Maltepe bayisine gittim. Faturasız hatta geçmek istediğimi ve faturasız hattın Süper 3'lü paketi olmasını istedim. Sözleşme imzaladım. fotokopisi bile vermeden tamam dediler.Ayın 8'inde Avea'ya geçtim 30 tl'lik yükledi. Konuşmaya başladım. Tabiki 1 saat içinde bitti.


Ümit iletişime gidince siz bizi bilgilendirdik,cümlesiyle karşılaştım.(kontör yükleyince onları aramam ve şu pakete geçmek istediğimi söylemem gerekiyormuş)Ama kesinlikle bilgilendirmediler.


Avea müşteri hizmetlerini arayarak mağduriyetimi ilettim.Biraz önce dönüldü..Firma bilgilendirmediğine dair faks çekmesi gerekiyormuş..O zaman işlem yapılırmış.Bu mu çözüm?

Nilüfer 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Nilüfer13 Ocak 2014

    Avea dan konuyla ilgili dönüş yapıldı. Bayi ile iletişime geçileceği konusunda bilgilendirildim. Ama bayii sözel bilgilendirme olduğu için bilgilendirmediklerini kanıtlayamıyorum dolayısıyla konuyla ilgili bir şey yapılamıyor. Kurum olarak gerekenler yapıldı. Avea ya teşekkürler.Ama ümit İletişim hatasını kabul etmediği için konuyu kapattım.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön