28 Ağustos 2013 #1980604

Avea Bayinin Hatası!

Avea' ya ait faturalıda kullanmakta olduğum numaram vardı . Ben kontörlüye geçmek istedim sizi kontörlüye geçirmeyelim , 500 dk 1000 SMS 1GB internet verelim dediler . Tamam dedim 1 kaç saat kullandım . Sonra Avea müşteri hizmetleri aradı beni hattınız kontörlüye geçirildi, paketiniz iptal edildi diye.


Sonra da hattım kapandı numaramı aradığımda aradığınız numara kullanılmamalıdır diyordu. Bende yeni hat aldım; fakat eski hattın kapalı olmasına rağmen; 2 aylık fatura geldi bana. Şimdi hat tekrar açmışlar.

Tamer 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Tamer31 Ağustos 2013

    Avea Türkiye cumhüriyeti üzerinde kullanılabilecek en son Gsm operatörüdür. Verdikleri hiç bir sözü tutmuyorlar. 3 ayrı şikayet kaydım bulunmakta henüz bir defa bile arayan olmadı. İlk şikayet kaydımı oluşturalı 1 ayı geçmiştir. Söze 48 saat içerisinde geri dönüş yapıyorlar. Yok ya dönüş falan. Kendi kapattıkları hat için kullanmadığım halde 3 ayrı fatura yolladılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön