20 Eylül 2013 #2023524

Avea Bayileri Kampanyada Sorun Çıkarıyor!

Avea'nın 4 GB 19 TL +modem kampanyasından tarife değiştirerek yararlanmak istiyorum. Ama müşteri temsilcileri alabilirsiniz demesine rağmen abone merkezleri tarife değişir ama modem vermem diye diretiyor. Yanlış kimde? Eğer alabilirsem Karabük merkez veya Safranbolu'da bana abone merkezi ismi ve şahıs ismi bildirilmeli.

Aydemir 45 Okunma

Cevaplar

 • Aydemir29 Eylül 2013

  Müşteri hizmetleri ayrı ayrı konuşuyor. İnternet sitelerindeki reklam yanlış veriliyor. Kurumsallık diye birşey yok. Herkez kendine göre yorum yapıyor, kişiden kişiye değişiyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Aydemir21 Eylül 2013

  Nasıl iş ben çözemedim. Ama müşteri hizmetleri hiç çözemiyor. Bugün tekrar bir abone merkezine gönderdiler. Ama oradanda aynı sıkıntı. Modem vermiyor. Yeni hat vermeden modem veremem ezber kelimeler. Bana bu modemi avea müşteri hizmetler adresime yollasın. Müşteri hizmetleride 1 senelik tahahütümü alır. Nasılsa ses kaydı yapılıyor. Şehirde abone merkezi kalmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön