20 Ocak 2014 #2245566

Avea Bana Son Bir Güzellik Yaptı!

507650**** no'lu hattım için daha önce mükerrer fatura ve faturasız hatta geçiş talebimde yaşadığım ciddiyetsiz tavırlar, bana yansıyacak son faturamda tavan yaparak karşıma çıktı.Hiçbir taahhüdü olmayan ve tüm ödemelerini yaptığım Avea, bana 20 TL faturasız hatta geçiş bedeli ve 22,96 TL vergi adı altında bir fatura çıkarmış bulunmaktadır.


Çağrı merkezine gerekli girişimi yapmama rağmen her zaman olduğu gibi yine bırakın çözüm sağlamayı, arama zahmetine bile girmemektedirler.Bundan önceki sıkıntılarımı hiç üşenmeyerek Bilgi Teknolojileri Kurumuna kadar ileten ben, yine aynı tutumu sergileyip, gerekirse Tüketici Mahkemesine kadar taşıyacağım.İlgililere duyurulur!

Lütfü 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Lütfü24 Ocak 2014

    taahhütü, borcu vs. olmayan hattımı faturalıdan faturasıza geçiriyorum diye 1 yıllık vergiler tarafıma yansıtılması normalmış.Bekliyorum ki faturasız hattımdan da aynı vergileri tahsil etsinler, ben de hakkımı daha sağlam arayayım!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön