16 Eylül 2013

Avea Aynı Mesajları Tekrar Yolluyor!

Bir süredir arkadaşlarımın gönderdiği mesajlar yeni mesaj gibi tekrar tekrar geliyor. Telefonla ilgili format, güncelleme ya da yeni yazılım yükleme işlemlerini yaptırdım ama geçmediğini görünce operatör kaynaklı olduğunu anladım.


Avea'yı konu ile ilgili aradığımda gerekli işlemi gerçekleştirdiklerini söyleyip bir gün beklememi istiyorlar ancak problem aşılamıyor. Defalarca oldu bu. Şu an hala mesaj gelmeye devam ediyor!


Gerçekten çok sıkıntı veriyor artık. Aynı sıkıntıyı başkaları da yaşamış. Çözüm istiyorum. Telefonun sesini kısmasam gece uyuyamam açık ve net. Hallettik deyip sıyrılmayın devam eden bir sorun ve sizden kaynaklanıyor! Operatörü mü değiştireyim ne yapayım?

Serkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön