26 Mart 2013 #1708137

Avea Aramaya Kapattığı Aydan Sonrada Fatura Gönderiyor!

02.2013 -03.2013 dönem faturasını ödemediğim için hattım 3. ayın 5'inden sonra haklı olarak aramaya kapatıldı.3. ayın 25'i faturamı gecikmesiyle birlikte ödemek için gittiğimde son ödeme tarihi 05.04 olan 2. faturayla karşılaştım yani hattımın konuşmaya kapandığı ayda Avea'dan hala hizmet alıyormuşum.Benim şikayetim , hizmet alamadığım ayın faturası neden hattım aramaya açıkmış gibi düzenleniyor. Madem ki fatura hala düzenleniyor neden hattım aramaya kapatılıp, parasını verdiğim tarifeden yararlanamıyorum.Hizmet engellenerek fatura düzenlenebilir mi?

Ayhan 46 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan26 Mart 2013

    bilgi aktarmak için bir bayan Avea'dan aradı bilgi aktaramadan hattan düştü.ardından bilgi vermek için size ulaşılamadı mesajı telefonuma geldi.Müşteri hizmetlerinin son zamanlar yeni taktiğide bu olsa gerek, ben onları arayacakmışım.Müşteri hizmetleri ücretsiz değil ,neden hatlarında bekletilerek maddi zarara uğrayayım.Şu an sonuç yok!

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön